Standardy domů

Pro podrobnou specifikaci klikněte na tento symbol na obrázku

Střešní krytina Skladba střechy Skladba střechy Klempířské prvky Rekuperační jednotka Interiérové dveře Skladba příček Okna Obvodové panely Podlahové krytiny Kuchyně

Obvodové stěny jsou navrženy jako nízkoenergetické difuzně otevřené s vysoce fundovanými materiály, které všechny odebíráme od firmy Saint-Gobain, aby společně tvořily funkční a ucelený systém .

 

Důležitá je tzv. instalační předstěna, ve které jsou vedené veškeré rozvody jako je elektřina, voda a odpady. Tím pádem se nezasahuje do celkové nosné konstrukce domu a hlavně do vzduchotěsné obálky, která je v dřevostavbě velice důležitá. V interiéru nepoužíváme klasické sádrokartonové desky, ale sádrovláknité od firmy Rigips, které unesou na jednu hmoždinku 80 kg. Tedy odpadá nutnost různých dřevěných výnosů, schovaných pod sádrokartonem pro upevnění kuchyňských skříněk, či jakéhokoliv nábytku.

 

Do stropu nebo střešních panelů používáme jako izolaci foukanou celulózu, která má velmi dobré tepelné vlastnosti, ale také výborný tzv. fázový posun tepla. To znamená, že Vám v létě dovnitř přes den nepustí žádné teplo, to se tam začne dostávat až po cca 10 hodinách a to už večer vyvětrá rekuperace, takže se nemusíte bát nepříjemné tepelné pohody.


 

Varianta: Dům na klíč, základní cenová nabídka ENERGY

 

 


Systém GOOPANNáš stavební systém je certifikovaný, prefabrikovaný a do základní cenové nabídky počítáme se skladbou Goopan DIFU ENERGY 120 mm fasádní izolace.
 

STŘEŠNÍ KRYTINANa střešní krytinu používáme betonové tašky Bramac CLASSIC. Je to nejoblíbenější a nejpoužívanější model, charakteristický svým elegantním a symetrickým tvarem. Sametově matný hladký povrch je ošetřen dvojnásobnou povrchovou úpravou.
 

FASÁDNÍ SYSTÉMNa fasádu počítáme s tenkovrstvou, silikátovou omítkou weberpas od WEBER v barvě bílé. Kvalita je podložena spokojenými zákazníky z řad profesionálů i soukromých stavebníků.
 

OKNAKvalitní plastohliníková okna Internorm, v základu KF310, dekor bílá/bílá. Nový šestikomorový rámový profil zajišťuje ještě lepší tepelnou izolaci. Tři celoobvodová těsnění chrání vnitřek domu před vlhkostí a současně zlepšují tepelnou i zvukovou izolaci.
 

VYTÁPĚNÍHeatflow je celoplošný systém podlahového nebo stropního vytápění, jehož veškeré vlastnosti jsou ideální pro vytápění interiéru novostaveb a ostatních budov se sníženou energetickou náročností. Ve standardu používáme vytápění stropní.
 

OHŘEV TEPLÉ VODYNa ohřev vody je v základu použitý průtokový ohřívač Ariston. Konstrukce s dvojitou nádrží a rychlý ohřev: sprcha připravena za 50 minut. Chytrý displej pro snadné ovládání teploty a signalizací připravené sprchy. Mimořádně tiché ohřívání vody. Funkce ECO EVO a ekologická polyuretanová izolace.
 

PODLAHY


quick-step

Podlahy Vitality jsou vyrobeny v Belgii s použitím nejlepších materiálů a trvale udržitelných procesů. Podlaha Vitality Deluxe je vhodná pro rezidenční i lehčí komerční použití. Jemná matná struktura, kartáčovaná struktura nebo struktura pravého dřeva, bez 4V-drážky, dodávají tomuto odolnému laminátu přirozený vzhled a dojem.
 

INTERIÉROVÉ DVEŘEJednokřídlé plné interiérové dveře Prum CPL z modelové řady Standard. 0,4 mm silná vrstva střednětlakého laminátu zajistí vysokou mechanickou odolnost (proti poškrábání), barevnou stálost a odolnost vůči běžně používaným čistícím prostředkům v domácnosti. Dveřní kliky LEKO VISION H, Standard BB.
 

KOUPELNYNaše koupelny a WC jsou kompletně od firmy SIKO. Do základní cenové nabídky počítáme s obdélníkovou vanou Mahé, sprchovým koutem Multi s vaničkou, umyvadlem Lyra plus, závěsným WC, s obkladem do 299 Kč/m2 a dlažbou do 349 kč/m2 dle Vašeho výběru. Umyvadlové, vanové a sprchové baterie řady S-line.
 

 

KUCHYNĚV kuchyňském studiu ProArt nabízí řešení pro každého. Do cenové nabídky počítáme se třemi typy kuchyní - do L, rovnou a s ostrůvkem, dle vašeho výběru.
 

VĚTRÁNÍV základní ceně je také rekuperační jednotka vč. rozvodů DOMEO 210 FL nebo IDEO 325 Ecowatt (dle velikosti domu)